Już teraz wesela w Naszym wykonaniu są niepowtarzalne w regionie! Dlaczego???
Nowoczesny sprzęt i wspaniały, uśmiechnięty zespół ludzi, który bawi się w każdej sekundzie razem z Wami, no i atrakcyjna cena, w której zawierają się trzy usługi:
ZESPÓŁ MUZYCZNY + VIDEOFILMOWANIE+ FOTOGRAFIA

OBSŁUGA MUZYCZNA WESELA od 3000 ZŁOTYCH

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA (ZESPÓŁ MUZYCZNY + FOTO + WIDEO) od 6500 ZŁOTYCH


 
Czy atmosfera wesela nie zależy w głównej mierze od zespołu???
 
Jak najbardziej tak! Przygotowując się do wesela staram się poznać Młodych z każdej strony.

Gdy Goście przyjeżdżają na Błogosławieństwo Nowożeńców gram na wstępie na życzenie Młodych marsza przed domem Pani Młodej. Kiedy rodzice Pary Młodej udzielają błogosławieństwa gram utwór: "Serdeczna Matko". Gdy Para Młoda odjeżdża do Kościoła ponownie gram marsza.

Państwo Młodzi wspólnie z Gośćmi wchodzą do Domu Weselnego - wówczas witani są marszem. Gdy już wszyscy trzymają lampkę szampana w ręku odśpiewujemy im pierwszy toast "STO LAT" i zapraszam wszystkich na pierwszy posiłek. No i czas na pierwszy taniec w wykonaniu Pary Młodej - tutaj Młodzi mogą wybrać jeden z kilku do wyboru - proponowanych przez moją osobę, mają możliwość wyboru własnego ulubionego utworu. Po brawach dla Młodych zapraszam już wszystkich Gości do wspólnej zabawy.

Podczas wesela przygotowuję zawsze różne zabawy i konkursy. Nie będę wszystkiego zdradzał - sami się Państwo przekonacie. Rodzinka, sztafeta, jak się znacie... No i projekcja zdjęć z dzieciństwa - jeśli macie takie życzenie - oczywiście my już ją Wam przygotujemy - w cenie zespołu. Nie zabraknie także nauki tańca - tzw. belgijki.

Kiedy wjeżdża na salę tort weselny - śpiewamy wszyscy "STO LAT", a gdy już Państwo Młodzi kroją go dla Gości śpiewam piosenkę "Tort weselny" a Goście oczywiście tańczą wokół Młodej Pary.

24 godzina to oczywiście OCZEPINY - a według tradycji były one momentem przyjęcia Panny Młodej do grona mężatek. Na początku toasty, potem odkupowanie butów, następnie podziękowania Rodzicom - przy których proszę wszystkich Gości o utworzenie koła i wspólnie śpiewamy piosenkę Urszuli Sipińskiej "Cudownych rodziców mam". Kolejna część oczepin to zdjęcie welonu oraz muchy i wybieramy nową młodą parę. A dla Niej specjalna przysięga - jaka? - musicie sami się przekonać na weselu. Został nam jeszcze czas na konkursy oraz zbieranie na pieluszki (może być i na wycieczkę zagraniczną, samochód czy pralkę), podczas których Młoda Para tańczy pięknego francuskiego walca a goście płacą za taniec z Młodymi. Na końcu oczepin - oczywiście przekazanie budżetu żonie przez męża. I wracamy do zabawy.

Wiem z doświadczenia, że goście nie lubią bardzo długich oczepin dlatego staram się zmieścić w ok. 45 minutach.
Muzyka na weselu to przede wszystkim same przeboje z całego świata. Oczywiście nie zabraknie polskiej muzyki biesiadnej i śpiewania przy stołach: "Kto w styczniu urodzony…".

Tak wygląda wesele - a już bardziej szczegółowo rozmawiam z Młodą Parą, bowiem to ich święto - i Oni grają tu pierwszy plan. Nie ma nigdy takiego samego wesela - każde jest i musi być inne.

 
 Zadzwoń już teraz :) tel. 505-277-914
 Od niedawna proponujemy:
- przygotowanie projekcji zdjęć z dzieciństwa w trakcie wesela
- kolorowe oświetlenie oraz wytwornicę baniek mydlanych