Filmowanie - cyfrowo - jedną z najlepszych kamer na rynku SONY HDR-AX 2000E w formacie HDV - jako jedni z pierwszych na rynku lokalnym. Jeśli chodzi o wesela staramy się pokazać to, co się dzieje także wokół Młodej Pary. Sesję ślubną zaczynamy w plenerze - nad jeziorem, w lesie, przy torach oraz tam, gdzie Państwo Młodzi mają życzenie, w przypadku złej pogody robimy materiał filmowy w inny dzień bez żadnych dodatkowych kosztów. Następnie jeśli Młoda Para sobie życzy kręcimy przygotowania do wesela, błogosławieństwo, Ślub kościelny, życzenia oraz zabawę weselną do ok godz. 2.00. Standardowo z każdego wesela przygotowujemy 2-4 godzin materiału (kręcimy ok 5-6 godzin). Film z wesela przygotowywany jest w terminie do 75 dni roboczych.

Zapraszam do obejrzenia galerii z wcześniejszych wesel (poniżej).
 

PROPONUJEMY:

* nakręcenie teledysku w plenerze (w razie niepogody inny dzień)

* nakręcenie przygotowań do wesela (ubieranie)

* możliwość dodania zdjęć z dzieciństwa do filmu

* skrót z całości wesela na końcu filmu


Każda Para Młoda otrzymuje dvd z przygotowaną okładką

ze zdjęciem oraz z nadrukami na płytach DVD.

-----------------------------------------------------------------------------

Zajmujemy się również przygotowaniem filmów reklamowych na zlecenie dla firm, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. W marcu 2009 - założyłem PIERWSZĄ w Iławie telewizję internetową ilawaTV, gdzie w okresie od marca do grudnia 2009 pokazałem ponad 100 filmów z najróżniejszych imprez. Przygotowujemy materiał dla klubu Jeziorak Iława z meczów w Iławie jak i z meczów wyjazdowych. Stronę www.ilawatv.pl w pierwszym roku działalności odwiedziło prawie 75000 unikalnych użytkowników (statystyki Google Analytics). Obecnie rocznie to ponad 250.000 odsłon.

-----------------------------------------------------------------------------

W naszej ofercie znajduje się również przegrywanie materiału VHS na płyty DVD z możliwością przygotowania okładki na pudełko oraz płytę. Przegrywamy materiał przez cyfrowe kamery dla lepszej jakości.
Koszt przegrania 1h materiału – 20 złotych za pierwszą godzinę, 15 złotych za każdą kolejną.
Przy większej ilości godzin 12 złotych za godzinę.
W cenie koszt płyty oraz opakowania. Szybka realizacja.

-----------------------------------------------------------------------------
Poza ślubną fotografią zajmujemy się również obróbką starych zdjęć oraz przygotowaniem filmu dvd z podkładami muzycznymi – np. by pokazać Wasze zdjęcia z podróży, wakacji, rodzinnego spotkania.

Zadzwoń już teraz :) DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ - tel. 505-277-914

 

Zapraszam także na nową stronę - Facebook:

 

KILKA NASZYCH REALIZACJI: